• Den dětí na "školandě"

• Vzhledem k programu, který je naplánovaný na středu 1.6., jsme si svůj Mezinárodní den dětí uspořádali již dnes. Na celé dopoledne jsme pro všechny třídy připravily orientační vědomostní soutěž. Děti byly rozděleny do 25 týmů. Družstvo bylo tvořeno žáky z jednotlivých ročníků.  Děti na trase s dvanácti zastaveními plnily různorodé úkoly. Na konci proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků, kde všichni žáci dostali suvenýr v podobě kelímku s logem Haul. Závěrem  bychom chtěly poděkovat p.uč. Jiskrové  za skvělou přípravu a organizaci celé akce.

• Pohádková cesta

• Dne 24.5. se celý první stupeň společně s dětmi z MŠ Krušnohorská zúčastnil pohádkové cesty aneb putování s pohádkovými postavami, které děti provedly po 13. stanovištích. Celá akce se vydařila, děti byly nadšené a všichni se těšíme na další ročník.

Děkuji žákům z 8.A, 9.A,  9.B za pomoc při realizaci pohádkové cesty.

DK

• Zpráva ze školy v přírodě

• Po děštivém odjezdu z Karlových Varů a děštivém příjezdu do Plasů, se počasí umoudřilo a sem tam na nás vykoukne sluníčko. Průběžně navštěvujeme místní zoo se zažitkovým minigolfem, zdejší instruktoři našim dětem připravují užasné hry v přírodě, využíváme veškerých sportovišť a heren k zábavnému vzdělávání. Úžasně nám tu vaří, děti mají velký apetit a na každé další jídlo se těší. Věříme, že i další dny budou v podobném duchu. Držte nám palce. :)

• Fotbal to je hra....

• V pondělí 16.5. se obě naše skupiny zúčastnily krajského kola McDC ,které se konalo na FK Baník Sokolov.Po celodenním boji borci 3.tříd vybojovali skvělé 2.místo a borci 4.-5.tříd obsadili krásné 5.místo.Velká gratulace patří Matěji Moskvovi,který byl vyhlášen nejlepším hráčem kategorie 4.-5.tříd.Do kraje se probojovali na fotbalovém klání 11.-12.5. v Ostově,kde třeťáci suverénně vyhráli všechny zápasy a byli 1.,žáci 4.-5.tříd skončili na 2.místě a tím si zajistili postup do kraje.

Všem patří poděkování za skvělou reprezentaci školy.Zároveň děkujeme p.Němcovi a p.Harvánkovi,kteří se ujali role koučů.

• Český den proti rakovině

Již tradičně se naše škola účastní charitativní sbírky na podporu boje proti rakovině.  Tzv. kytičkový den je ve středu 11. května, minimální částka za jednu kytičku je 20,- Kč. Neváhejte a přispívejte. Předem děkujieme.

• McDonald's Cup - turnaj ve fotbale

• Ve středu 4.5.2022 se výběr žáků 3.,4.,5. tříd zúčastnil boje o postup do dalšího kola McDonald's Cupu ve fotbale. Žáci 3.tříd vybojovali postup nad ZŠ Kolová výsledkem 10:4 a žáci 4.-5.tříd nad ZŠ Poštovní zvítězili 19:9.Utkání se konalo na hřišti FC SLAVIA.Všem děkujeme za skvělé výkony a reprezentaci školy.Poděkování patří též. p.Němcovi a p.Dřížďalovi za přípravu hřiště,zázemí pro školy a roli rozhodčích.

• Výherci soutěže "O nejoriginálnější velikonoční vajíčko"

• Milí soutěžící, moc vám všem děkuju za účast v soutěži. Zvláště oceňuju velmi povedená velikonoční zátiší, jste skvělí aranžéři. Toto jsou nejkrásnější výtvory. Všichni účastníci soutěže si přijďte pro sladkou odměnu do třídy 3.A.

Mgr. Lucie Kreysová