• Organizační informace k zahájení prezenčního provozu pro všechny třídy

• Zdá se to až neuvěřitelné, ale od pondělí 17.5.2021 se škola otevře pro všechny třídy. Výjimkou je bohužel 7.B, která je do čtvrtka 20.5.2021 v karanténě.

Abychom se zase nemuseli zavřít, dodržujte, prosím, hygienický standard (stále roušky, mytí rukou, odstupy).

- systém různých vstupů do budovy zůstává

- družina od pondělí 17.5.2021 v provozu do 17.00

- stále neprobíhá výuka plavání

- škola na žádost vystaví potvrzení o negativním testu na Covid-19

- případné dotazy směřujte na virtuální zeď

• Mistrovští volejbalisté VK Karlovarsko přinesli pohár

• Podělit se radost a úspěch v sezóně, kterou zakončili mistovským titulem, přišli volejbalisté VK Karlovarsko do naší školy. Nepřehlédnutelní sympaťáci navštívili třídy 1. stupně, kde společně s maskotem klubu dovolili dětem pokochat se pohárem mistrů České republiky. Za celou školu gratulujeme a těšíme na příští sezónu, až budeme moci tým podpořit přímo z tribuny!

• Obejdeme ČR - týden poslední

•      V posledním týdnu kráčení podél našich státních hranic se již žádné drama nekonalo a je na čase zhodnotit vaše výkony. Do cíle stihli v posledních hodinách dojít ještě žáci 6. B, kteří se tak umístili na konečném 6. místě. Krátce na to svůj závod v posledních minutách dokončil také tým 8. A, těm tedy nakonec patří umístění na konečné 7. příčce. Ostatní třídy se již mezi nejlepší nedostaly, ale přesto si zaslouží pochvalu, jelikož bojovaly až do posledních dnů.

Absolutním vítězem se tedy stávají svěřenci paní učitelky Žáčkové ze 4. A, kteří si toto prvenství vybojovali již ve čtvrtém týdnu, předvedli fantastický výkon a jejich soudržnost na závodním poli jim vynesla speciální cenu v podobě společného výletu do lanového centra. Vítězům gratulujeme a věříme, že si svou odměnu náležitě užijí!

Co se týče neoficiální soutěže v maximálním počtu kroků za 6 týdnů, tak ostatním třídám dala 4. A prostor, jelikož už výkony po svém triumfu dále nezapočítávala. Na první příčku se tak mohli vyšvihnout žáci 8. B pana učitele Jindřicha Haška, ti bojovali až do posledních chvil a nakonec nachodili bez mála 5 milionů kroků.

Nesmíme zapomenout na tři nejlepší individuální výkony, za které se jejich představitelé stali majiteli batůžků, ty se hodí na další dlouhé túry.

1. Tomáš Teuchert 9. B - 823 866 kroků

2. Roman Silvan 4. B - 595 811 kroků

3. Kamila Krejbichová 4. B - 587 767 kroků

Speciální cenu pana ředitele získává matador třídy 6. A, mistr kroků, pan učitel Miroslav Kucián, který nachodil 749 081 kroků.

Poslední gratulace vítězům a čest zúčastněným. Dohromady jste ušli přes 41 milionů kroků, což dělá  26 697 km. Skvělá práce! Děkujeme za účast a nyní se již můžeme pomalu vracet na školní hřiště a zužitkovat tak kondici získanou při náročných túrách.