• Informace k zápisu do 1. tříd

• Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

přinášíme několik informací k plánovaným zápisům do 1. tříd ve školním roce 2021/22:

- v březnu 2021 zveřejníme video pro Vaše děti, aby alespoň touto cestou viděly, jak naše škola vypadá a na co se mohou těšit.

- na konci března 2021 se bude konat setkání (dle situace osobní nebo online) Vás, rodičů a dětí, s vedením školy a paními učitelkami. O termínu i způsobu Vás budeme informovat.

- zápis, bude-li možný osobní, proběhne v pátek 16. a v sobotu 17. dubna 2021. Pokud možný nebude, od 1. dubna 2021 otevřeme zápis elektronický na našich stránkách školy.

Kritéria pro přijetí budou také zveřejněna na stránkách školy společně s potřebnými formuláři pro případný odklad.

Případné další dotazy Vám rádi zodpovíme přes e-mail sramek@zsruzovyvrch.eu .

• Bobování 2.B

• Žáci 2. B využili toho, že i ve městě se drží sníh a je překrásné počasí. Vyrazili proto to blízkého lesíka na bobování, které si náramně užili. Škola není jen o získávání vědomostí, ale i o společně stráveném času, zábavě a legraci.

• Uzavření škol pro žáky 3. - 9. tříd pokračuje i v dalším týdnu

• Vážení přátelé,

dle rozhodnutí MŠMT pokračuje uzavření škol pro žáky 3. - 9. tříd i v týdnu od 15.2.2021 dle zákona o ochraně veřejného zdraví. Dále tedy probíhá distanční výuka.

Žáci 1. a 2. tříd se účastní klasické prezenční výuky, v provozu je pro ně i školní družina jako doposud.

Školní jídelna také funguje v zaběhlém provozu.

Přeji nám všem, ať se brzo setkáme v klidnější době.

Mgr. Josef Šrámek, ředitel školy

• Uzavření vedení školy z hygienických důvodů

• Vážení přátelé,

z hygienických důvodů bude od pondělí 8.2.2021 do odvolání zastaven provoz sekretariátu školy, kanceláře ekonomického zástupce školy, pedagogického zástupce školy a ředitele školy. Vaše požadavky se budeme snažit řešit přes e-mail, Edupage nebo telefonicky. V případě potřeby předání věcí kontaktujte p. školníka Marka (601523498).

Věříme, že se situace brzo uklidní. Děkujeme za pochopení.

Mgr. Josef Šrámek, ředitel školy