• Zápisové lístky do družiny

• Vážení rodiče,

v úterý 1.9.2020 od 8.00 do 10.00 je možné vyplnit zápisové lístky do školní družiny v atriu školy (využijte vchod k jídelně a tělocvinám). Tato zpráva je netýká rodičů žáků 1. tříd.

V případě, že není ve Vašich silách se v daný termín dostavit, dostanou žáci zápisové lístky domů. V tomto případě Vás žádáme, abyste je odevzdali zpět do 4. září.

• Informace pro žáky k 1. září

• Vážení žáci,
            již příští úterý se vrátíte do školních lavic. Doufejme, že zažijeme klidnější rok bez distanční výuky....
            První školní den bude trvat jednu vyučovací hodinu od 8.00 do 8.45, půjdete rovnou do třídy (bez užití šatny). Kde máte třídu, najdete na rozcestníku ve vestibulu. Družina bude fungovat do od 6.45 do 16.00.
            Žádáme rodiče, aby nevstupovali do budovy školy kromě návštěv žáků 1. tříd. Škola má dostatek personálu, aby se žádný žák neztratil a našel svou třídu.
            S předstihem doporučujeme, aby každý žák byl na výuku "vybaven" rouškou a malou desinfekcí v aktovce. Další materiály vydané Ministerstvem zdravotnictví dalšími orgány budeme postupně přidávat.

Užívejte poslední dny prázdnin a v úterý na viděnou!

Mgr. Josef Šrámek

• První den prvňáčků

• Vážení rodiče,

Vaše dítě se 1. září stane žákem naší školy. Je nám jasné, že u tohoto slavnostního okamžiku chcete být osobně. Nechceme Vám ani Vašim dětem tento životní moment sebrat, je ale nutné dodržet určitá opatření:

- maximální počet doprovodu k dítěti jsou 2 osoby

- všechny zúčastněné, tedy i žáky, žádáme, aby ve vnitřních prostorách školy měli zakrytý nos a ústa. Berte prosím ohledem na babičky a dědečky, kteří budou přítomni a jsou rizikovější skupina. Pokud se necítíte dobře (rýma, kašel), žádáme Vás, abyste svou účast zvážili.

- s třídní paní učitelkou strávíte 1. září jednu vyučovací hodinu, tj. od 8.00 do 8.45. Příchod do školy tedy naplánujte na cca 7.50. Upozorňujeme, že parkovací kapacity okolo školy nejsou velké.

- tento den je možné fotit a natáčet, přečtěte si, prosím, informace uvedené u vstupu ke třídám ohledně GDPR.

- víte-li, že se Vaše dítě nemůže 1. září dostavit do školy, kontaktujte sekretariát školy.

Věříme, že si tento den děti i Vy užijete a nastartuje příjemných 9 let strávených v naší škole!

Mgr. Josef Šrámek, ředitel školy