• Vánoční návštěva v LDN Nejdek

• 23. 12. 2019
        • Ikdyž jsou již prázdniny a všichni žáci si užívají volna, několik dětí ze 7. B navštívilo v pondělí 23. 12. zdravotnické zařízení LDN v Nejdku. Toto zařízení zajišťuje ošetřovatelskou a rehabilitační péči pacientům, kteří potřebují doléčení a rehabilitaci po akutní nemoci či pooperační péči. Zároveň poskytuje péči pacientům, u kterých již nelze vyléčit jejich základní onemocnění. Žáci se setkali jak s pacienty, tak i ošetřujícím personálem včetně osob zajišťující každodenní chod celé organizace. Všem předali kytičku, přání a malé osobní dárky s přáním pohodových svátků a personálu poděkovali za jejich obětavou práci. Setkání přineslo dojemné chvilky. V jeden okamžik zazněla i slova: "Konečně vím, jak vypadá Ježíšek". Děkujeme žákům, rodičům i dětem z mateřské školky, kteří se podíleli na organizaci a výrobě přání. Krásné svátky.

• Veselé Vánoce

• 21. 12. 2019
        • Žáci třídy 6.A přejí všem Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2020. Mgr.Farkavcová třídní učitelka

• Vánoční jarmark v Marienbergu

• 20. 12. 2019
        • V úterý se žáci naší školy vydali na návštěvu jarmarku do nedalekého Marienbergu. Prohlídli si trhy, ochutnali místní speciality, vyzkoušeli si kluziště. Následně se přesunuli do tamního aquaparku, kde využili různé atrakce k zasloužené relaxaci. Všem se výlet líbil a budeme se těšit na další akce.

• Vánoční turnaje v HMS

• 19. 12. 2019
        • Dne 19.12.  jsme si k Vánocům uspořádali turnaje ve fotbale a florbale.

Ve fotbalových turnajích 1. stupně o výsledky zas až tak nešlo, všichni si dosyta zahráli a svými výkony dělali radost svým trenérkám/paním učitelkám. Turnaj měl vysokou úroveň, důkazem může být i přítomnost trenérů fotbalu p. Luboše Kornatovského a Josefa Němce v roli rozhodčích - moc děkujeme za pomoc.

Ve florbalovém turnaji 2. stupně se představilo 9 týmů, z toho jeden, klobouk dolů, byl složen pouze ze slečen naším školy. Celkovými vítězi se stal tým Borců, který turnajem prošel bez ztráty bodu. I přes vypjaté momenty nedošlo ke ztrátě na majetku ani zdraví :-)

Všichni si odnesli sladké ceny a věříme, že i spoustu hezkých sportovních zážitků! Tak za rok opět naviděnou!

• Vánoční dílny ve školní družině.

• 8. 12. 2019
        • Již třetím rokem pořádá školní družina v době předvánoční dílničky pro rodiče a jejich ratoleti. Máme radost z obrovské účasti všech, kteří si najdou čas a přijdou tvořit a užít si čas se svými dětmi.

Děkujeme. Školní družina
        • Parkování u školy

• 7. 12. 2019
        • Vážení rodiče a uživatelé našich školských zařízení,