• Finanční gramotnost - okresní kolo

• V průběhu měsíce ledna a února proběhlo okresní kolo v soutěži Finanční gramotnost.

V kategorii 1. stupně obsadilo družstvo ve složení Sarah Prachárová, Matyáš Vojtěch a Lukáš Molčík 1. místo.

V kategorii 2. stupně obsadilo družstvo ve složení Jindřich Dvořák, Tomáš Teuchert a Ondřej Skoupý také 1. místo.

Obě družstva svým umístěním si zajistila postup do krajského kola.

Všem žákům gratulujeme k vítězství a držíme palce v krajském kole, kde se bude soutěžit o postup do celostátního kola v Praze.

• Návštěva výstavy Cosmos Discovery

• Ve čtvrtek 30. ledna vyrazila třída 7. B do Prahy, aby navštívila výstavu Cosmos Discovery. Výstava nás  provedla historií pilotovaných kosmických letů od jejích počátků až po současnost. Žáci měli možnost si prohlédnout stovky originálních exponátů, které byly ve vesmíru, unikátní sbírku skafandrů a reálné modely kosmických lodí, raketoplánů a raket. Zároveň si na trenažéru vyzkoušeli výcvik kosmonautů. Odpoledne pak se všichni přesunuli do Jumpparku na Zličíně, kde na závěr jim bylo předáno vyvsědčení. Všichni si návštěvu Prahy užili.