• Fajn Laser game Liga 2019 den 2.

• V úterý proběhl druhý den soutěže. Opět naše škola vyslala čtyři družstva, tentokrát ze 6. A, 6. B, 7. A a 8. B. Podobně jako včera se turnaj rozehrál ve třech skupinách. Všichni turnaj vzali zodpovědně a dali do her všechny své síly. Do skupiny o 1. - 5. místo postoupilo družstvo ze 7. A, které nakonec obsadilo krásné 3. místo. Do skupiny o 6. - 9. místo postoupila dvě družstva. Z této skupiny se kvalifikoval do jarního semifinále tým z 8 B. Zbývající dva týmy neměly to štěstí a v napínavém souboji do semifinále nepostoupily. Každopádně všem hráčům a hráčkám děkujeme za vzornou reprezentaci a gratulujeme k dosaženým výsledkům. Postupujícím držíme palce.

• Fajn Laser game Liga 2019

• Dnešním dnem byl zahájen další ročník Mercuria školní laser game ligy. První kolo se odehraje v šesti dnech, kdy se zápolení o postup do semifinále zapojí cca 75 družstev. Naše škola vyslala celkem 8 týmů. Dnes si své snažení vyzkoušelo 15 týmů, z toho naší školu reprezentovaly 4 týmy. Ty byly rozlosovány do tří skupin. Pořadí pak určilo nasazení do soubojů o postup do jarního semifinále. Ve skupině o medaile naší školu zastupovalo družstvo z 9. A, které se nakonec umístilo na krásném 2. místě. Do utkání o poslední tři postupová místa se zapojilo pět týmů, z toho tři z naší školy. Po vyrovnané hře nakonec naše družstva se v této hře umístila na prvních třech místech a postoupila. Z dnešního dne tak máme 100% úspěšnost. Navíc Daniel Špelina se umístil na 2. místě v individuální soutěži v součtu bodů. Děkujeme všem hráčům za jejich výkon a snažení a gratulujeme k dosaženým výsledkům a hlavně k postupu.

• Exkurze Pražský hrad

• V pondělí se vypravila třída 7. B na návštěvu na Pražský hrad. Žáci si měli možnost prohlédnout za doprovodu průvodce katedrálu sv. Víta, Zlatou uličku, Starý královský palác. Vyslechli si historii hradu, jeho historický význam i jeho současnou úlohu. Navštívili i málo přístupnou vyhlídku, ze kterého se naskytl výjimečný pohled na Prahu. Po prohlídce se následně odreagovali v Mercury Laser aréně.

• Vánoční dílny ve školní družině

• Zveme všechny dospělé do školní družiny! V pondělí 2.prosince se z družiny stane vánoční dílna. Vyzvedněte své ratolesti a šup tvořit. Těšíme se na Vás! :)
          • Techmania Plzeň 11.11.2019

• Žáci 5. A a 5.B vyhráli celoroční soutěž tříd 1.stupně a za odměnu navšívili Techmanii Plzeň ,kde zhlédli dokument Putování sluneční soustavou v 3D Planetáriu.

• Muzeum Becherovky

• 24.10.2019  třídy 5.A a 5.B  navštívily Muzeum Becherovky.Dozvěděly se o historii a výrobě likéru Becherovka.

• Divadlo Honzy Krejčíka

• Dne 4.11. 2019 žáci prvních a třetích tříd zhlédli divadelní představení Honzy Krejčíka- Škola hrou na druhou.Všichni se výborně bavili nejen proto, že si mohli zazpívat a zatancovat, ale někteří si zkusili i roli herce. Žáci si odnesli skvělý zážitek spojený s ponaučením, jak se učit a od koho získávat cenné rady.