• Spaní ve školní družině

• Ve čtvrtek 24.ledna přespávali žáci druhých tříd v prostorách školní družiny. Podvečer od 17.hodin byl plný her a soutěží v tělocvičně. Od 19.hodin si děti užily i bazén.
             Po večeři jsme se pokusily děti unavit krátkou diskotékou a filmovou pohádkou. Nepovedlo se. Dalším pokusem se zadařilo. Po přečtené pohádce děti začaly usínat.

Tato akce měla kladnou odezvu nejen u dětí, jejich rodičů, ale i u paních vychovatelek.
          • Krajské finále florbalu kategorie III. chlapci 2019

•  V úterý 8.1. se náš florbalový výběr utkal v bojích o vítěze krajského finále kategorie III. V základní tříčlenné skupině naši chlapci podlehli Chodovu, ale poradili si s Mariánskými Lázněmi. V semifinále porazili Skalnou, bohužel ve finále opět narazili na Chodov, se kterým si ani napodruhé neporadili. I tak patří všem zúčastněným velké poděkování.

• Okresní finále ve florbale dívek 2018

• Našim dívkám se v okresním finále nedařilo. Dne 20.12.2018 se v Hale míčových sportů v Karlových Varech konalo okresní finále ve florbale dívek. V silné konkurenci pět týmů uhrály naše dívky jediný bod a skončily na konečném pátém místě. Smolný byl především zápas se ZŠ Žlutice, který byl plně v režii našeho družstva, ale velkou převahu holky nedokázaly vyjádřit brankami a utkání nakonec skončilo 1:1.  Nejlepší výkon podal náš tým proti celkovým vítězkám ze ZŠ Truhlářská Stará Role, ve kterém dlouho vzdoroval a podlehl pouze 1:4 (ostatní týmy s tímto družstvem prohrály daleko větším rozdílem). Zbývá doplnit další dva výsledky - se ZŠ Nejdek náměstí jsme prohráli 0:4 a s Gymnáziem z Ostrova 0:5. O dvě branky našeho družstva v turnaji se postaraly Lenka Burešová a Viktorie Suchá.

• Adventní kalendář

•

Od 1.-23.12.probíhal krásný adventní čas. Pro děti byl připraven adventní kalendář a žáci 1.stupně byli úžasní,každý den využili ke své proměně a náramně se bavili s námi i paní kuchařky .

• Jsme  výborní plavci

•

V prosinci proběhly na naší škole závody v plavání. Vedli jsme si výborně-v okresním kole jsme byli 2.a tím si zajistili postup do krajského kola, které se konalo v Sokolově. Tam naše škola skončila na krásném 3.místě. Všem patří velký dík.

Mgr.J.Kafuňková,Kamila Boučková

• K Novému roku rozšiřujeme nabídku kroužků o parkour

• Dobrá zpráva pro všechny nadšence parkouru - od 11. ledna v čase 15.00 - 16.00 rozjíždíme kroužek parkouru pod vedením Pavla Mackaniče! Zájemci se mohou dostavit na první "trénink" bez přihlášení, všechny informace podá sám Pája :-)