• 11.03.2019 07:21
            • Rok se s rokem sešel a ve školní družině se zase objevilo plno princezen, čarodějů a čarodějek a pohádkových bytostí. Díky masopustnímu karnevalu, jsme si zpříjemnili odpoledne ve družině a užili spoustu zábavy.
            • Spaní ve školní družině

• 30.01.2019 21:03
            • Ve čtvrtek 24.ledna přespávali žáci druhých tříd v prostorách školní družiny. Podvečer od 17 hodin byl plný her a soutěží v tělocvičně. Od 19 hodin si děti užily i bazén.
               Po večeři jsme se pokusily děti unavit krátkou diskotékou a filmovou pohádkou. Nepovedlo se. Dalším pokusem se zadařilo. Po přečtené pohádce děti začaly usínat.

Tato akce měla kladnou odezvu nejen u dětí, jejich rodičů, ale i u pí. vychovatelek.
            • Besidka pro školní družinu

• 17.12.2018 17:00
            • Školní klub nás 17.12.2018 příjemně překvapil a připravil si pro své menší spolužáky menší vánoční besídku v tělocvičně školy. Všichni jsme se nesmírně těšili co uvidíme a dočkali jsme se. Kluci se nám pochlubili s parkurem. Různá salta, otočky i přemety nás uchvátily. Holky pro nás zatancovaly skvělou sestavu do které jsme se všichni zapojili. Viděli jsme i ukázku kopů v karate. Pro naladění vánoční atmosféry jsme si všichni zazpívali koledy a zatleskali si.
                Děkujeme klubu a paní vychovatelce Kvapilové za zpříjemnění odpoledne.
            • Betlémování ve školní družině

• 17.12.2018 16:45
            • Není tomu již jinak že měsíc listopad nám ve školní družině evokuje slovo betlém. Betlém? řeknete si. Ano... školní družina již třetím rokem vyrábí jako jednu z výzdob školy vlastní betlém. Pod vedením paní vychovatelky Foitové se zapojí pomalu celá družina a vytváříme postavičky a zvířátka právě na náš betlém. Každým rokem se zlepšujeme a máme ho čím dál krásnější.
            • zimní tvořivá dílna

• 11.12.2018 08:41
            • Rok se s rokem sešel a školní družina byla opět narvaná k prasknutí.  Sešli se tu rodiče s dětmi a zpříjemnili si čas před Vánoci nejen příjemným posezením s čajem a dobrotami, ale také tvořením.  Zimní tvořivá dílna nabídla k vyrábění krásné Vánoční děkorace. Jsme rádi za obrovský zájem a účast. Rodiče i děti tvořili a tvořili a my se budeme těšit zase u jarních dílen.